شرایط و قوانین خرید ازفروشگاه اینترنتی سالن تک

شرایط و قوانین خرید ازفروشگاه اینترنتی سالن تک

ورود کاربران به وب‏‌سایت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط سالن تک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سالن تک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سالن تک از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ساg منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد . چنانچه در قوانین ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سالن تکتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است نسبت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سالن تک اقدام می نماید. کاربر مسئول صحت اطلاعات مربوط به خود و همچنین حفظ محرمانگی نام و رمز عبور کاربری خود بوده و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربراست.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سالن تک  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سالن  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ساچ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفنی به درخواست شما پاسخ داده و جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های مورد تقاضا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

سالن تک  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سالن تک متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سالن تک، شما رضایت خود را از این سیاست اعلام میدارید. سالن تک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سالن تک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سالن تک جزئی از اموال سالن تک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سالن تک  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای سالن تک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از درگاه های ایجاد شده توسط سالن تک  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار shgبوده وهرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سالن تک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سالن تک محفوظ است. کلیه محتویات سایت سالن تک شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سالن تکتعلق دارد.

مشتریان سالن تک میتوانند در۲۴ ساعت شبانه روز و در۷ روز هفته وارد سایت شده و سفارش‌‏گذاری نمایند. درسفارش نحوه و زمان تسویه و زمان و محل تحویل توسط مشتری (کاربر) مشخص میگردد. پس از نهایی شدن سفارش توسط مشتری پیامک دریافت سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد. سالن تک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را خواهد داشت . با وجود این، در صورت هرگونه تغییر درفاکتور هماهنگی لازم با مشتری به عمل خواهد آمد. مشتری میتواند تا قبل ازبازشدن سفارش توسط سالن تک نسبت به تغییرات لیست سفارش خود اقدام نماید ولی بعد از آن و قبل از ارسال کالا در صورت نیاز به تغییر بایستی با مرکز پاسخ گویی سالن تک تماس برقرار نماید. در نظر داشته باشید درصورت افزایش تعداد کالا یا اضافه نمودن کالای جدید به سبد خرید ، اقلام تغییر یافته با قیمت و تخفیفات بروز محاسبه خواهد شد. پس از نهایی شدن تغییرات توسط مشتری پیامک دریافت تغییرات برای مشتری ارسال خواهد شد.

کاربر بایستی هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح خود را به طور کامل وارد نماید.بدیهی است درصورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست مسئولیت عدم امکان تحویل و اطلاع رسانی و هماهنگی های مورد نیاز به عهده مشتری خواهد بود.

در صورتی که پرداخت انجام شده باشد ، وجه کالای برگشتی پس از هماهنگی توسط سالن تک به حساب مشتری واریز خواهد شد.

سایت سالن تک ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل سالن تک نیستند و سایت سالن تک  هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت سالن تک لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت سالن تک  لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از سالن تک اداره می‌کنند، بنابراین سایت سالن  نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت سالن تک باشد، خود برعهده خواهید داشت.

سالن تک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می نماید و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سالن تک  تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سالن تک دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، برگشت کالا با رعایت قوانین درج شده می باشد.

وب ‏‌سایت سالن تک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سالن تک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت سالن تک ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

ارسال کالا در بازه های زمانی تعیین شده و در محدوده تعیین شده رایگان بوده و در صورت تغییر سیاست به اطلاع مشتری خواهد رسید . در صورت درخواست مشتری نسبت به ارسال فوری هزینه مربوطه طبق تعرفه اعلام شده درسایت درفاکتور مشتری لحاظ و محاسبه خواهد شد.

امضاء رسید تحویل کالا توسط مشتری به منزله دریافت کلیه اقلام به صورت کامل و سالم می باشد . در صورت هرگونه نواقص و اشکال در کالای ارسالی ، بایستی موارد در رسید قید گردد.

سالن تک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سالن تک اطلاع دهید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهریه مانند سیل ، زلزله ، طوفان و ... ممکن است سالن تک نتواند خدمت مورد انتظار مشتری را ارائه نماید. بدیهی است در اولین فرصت پس از برطرف شدن شرایط مذکور ارائه خدمات یا برگشت وجه انجام خواهد شد .